Teatro Hotel
Camera Live
#bezpiecznyhotel
Tło bannera

Biznes

Profesjonalne miejsce dla Twojej konferencji
Dyskretna funkcjonalna strefa biznesu

Dyskretna funkcjonalna strefa biznesu

Wyjątkowa strefa biznesowa Teatro Hotelu**** znajduje się w stylowych, zabytkowych piwnicach. To kameralna przestrzeń, gwarantująca dyskrecję oraz komfortowe i profesjonalne warunki do prowadzenia ważnych spotkań, a także doskonałą atmosferę podczas mniej formalnych eventów.

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna

Sala konferencyjna znajduje się w eleganckich piwnicach, które zachowały zabytkowy charakter. Jest wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny, nagłośnienie, Wi-Fi oraz klimatyzację. Sprawdzi się w przypadku kameralnych spotkań biznesowych lub konferencji wymagających profesjonalnej oprawy. Może pomieścić do 40 osób w ustawieniu teatralnym lub koktajlowym, albo przy jednym dużym stole.

Smaki

Specjalne menu    

Przekąski i degustacje

Wyjątkowe wnętrza strefy biznesu w Teatro Hotelu**** sprzyjają uzupełnieniu profesjonalnych spotkań wykwintną kuchnią. Menu jest indywidualnie dopasowane do charakteru wydarzenia i upodobań Gości. Na życzenie możemy tu także zorganizować degustację win w ramach rozmów kuluarowych.

Wieczorne eventy
 
 

Wieczorne eventy    

Zabytkowe piwnice Teatro Hotelu**** nadają się również idealnie do organizacji wyjątkowych, wieczornych eventów. Specjalnie zaaranżowana sala z oświetlonym barem sprawdzi się także w przypadku firmowych jubileuszy, wigilii, czy imprez integracyjnych. Kameralna atmosfera sprzyja podpisywaniu aktów notarialnych i ważnych umów. Tym bardziej, że na miejscu można te intratne kontrakty odpowiednio uczcić. W takich przypadkach strefę biznesu warto wynająć na wyłączność.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij