Teatro Hotel
Camera Live
#bezpiecznyhotel
Tło bannera

O nas

Nowy Świat. Serce Warszawy. Jedyny taki butikowy hotel
Wypoczynek, spotkania<br />
i teatr – prawdziwy hotel<br />
z duszą
 
Wypoczynek, spotkania<br />
i teatr – prawdziwy hotel<br />
z duszą
 

Wypoczynek, spotkania
i teatr – prawdziwy hotel
z duszą  

Butikowy Teatro Hotel**** stworzyliśmy jako luksusową przestrzeń komfortowego wypoczynku w samym sercu Warszawy. Zainspirowani historią stołecznej sceny, zapraszamy naszych Gości w oryginalną podróż do świata teatru, do którego wprowadza bogata kolekcja afiszy teatralnych. 

Na afiszu

Wspaniała kolekcja Teatro  

Sztuka na wyciągnięcie ręki   

Kluczowym elementem wystroju wnętrz jest największy w Polsce zbiór plakatów teatralnych, wśród których znaleźć można dzieła takich artystów, jak: Franciszek Starowieyski, Maja Berezowska, Andrzej Pągowski. W pokojach zawisły portrety twórców teatralnych autorstwa Maksymiliana Novaka-Zemplińskiego. 

Pokoje: styl <br/>i elegancja
 

Pokoje: styl
i elegancja  

W ofercie Teatro**** znajduje się 18 znakomicie wyposażonych, utrzymanych w wyrafinowanym stylu pokoi, zaprojektowanych tak, aby zapewnić Gościom maksimum komfortu i nietuzinkową atmosferę podczas pobytu. Każdy pokój jest inny, bo został przypisany konkretnemu twórcy teatralnemu, którego portret jest jednym z głównych elementów wystroju. Z okien można podziwiać wyjątkowy mural, będący ilustracją do spektaklu „Krakowiacy i Górale” z 1870 r., z Teatru Letniego w Ogrodzie Saskim.

Niezapomniane doświadczenia

Niezapomniane doświadczenia

Chcemy, aby dla naszych Gości, niezależnie od tego, czy podróżują służbowo, czy prywatnie, sami, we dwoje lub w grupie – pobyt w Teatro Hotel**** był niezapomnianym doświadczeniem. Dba o to doświadczona Recepcja, która jest do dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Z przyjemnością zrealizuje dodatkowe życzenia Gości, takie jak m.in.: kolacja w wyjątkowej restauracji, wyjście do teatru, do muzeum lub do galerii sztuki, zwiedzanie miasta z najlepszym przewodnikiem, itp. 

Hotel przy metrze z własnym parkingiem

Hotel przy metrze z własnym parkingiem

Oferujemy wygodny parking w samym centrum Warszawy dla naszych gości hotelowych.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij